Aleš Procházka

Aleš Procházka
  • ošetřovatel zvířat a student VŠ
  • Strana svobodných občanů
  • 25 let
pisek@svobodni.cz
http://svobodni.alesovo.cz

Narozen 29. ledna 1990 v Písku. Po absolvování písecké Střední zemědělské školy, oboru Ekologie a ochrana krajiny, jsem nastoupil na studium Pedagogické fakulty, Jihočeské univerzity v dvojoboru Společenské vědy a Český jazyk a literatura.

V současné době, kromě studia, pracuji jako ošetřovatel zvířat.

 

Zájmy a koníčky

Mé zájmy se týkají především česk(oslovensk)ých dějin. Od bájných dob, přes husitství až po období kolem první republiky. A vlastně do současnosti. Tento zájem spojuji se společenskou angažovaností - jsem aktivním členem několika spolků, které jsou činné především v jižních Čechách a na Písecku. S tím souvisí i ocenění mého konání, kdy mi v červnu 2012 předsednictvo Asociace nositelů legionářských tradic udělilo pamětní medaili k 70. výročí operace ANTHROPOID (1942), za práci pro zachování paměti národa v oblasti novodobé české historie.
Mým dalším zájmem je politologie. Zajímají mne systémy vládnutí a politické ideologie.

 

Politická minulost a současnost

Od roku 2010 aktivně spolupracuji se Stranou svobodných občanů. Již v r. 2010 jsem za Svobodné kandidoval do zastupitelstva města Písku, co by kandidát bez politické příslušnosti. Taktéž v r. 2012 do zastupitelstva Jihočeského kraje.
Do Strany svobodných občanů jsem vstoupil v roce 2013. V březnu 2015 jsem byl zvolen místopředsedou Jihočeského krajského sdružení.

Zobrazit další kandidáty