Svobodní mají kandidáta do Senátu pro obvod č. 12

27. 08. 2014

Svobodní si skrze primární volby zvolili kandidáta do senátu pro obvod č. 12 - Strakonice. Za obvod, který je tvořen celým okresem Strakonice, západní částí okresu Písek a západní částí okresu Prachatice kandiduje  PhDr. Václav Trojan, psycholog a člen Strany svobodných občanů.

Svobodní mají kandidáta do Senátu pro obvod č. 12

Václav Trojan se narodil v r. 1954 v Berouně, ale již od dětství je spojen s Jižními Čechami jeho otec byl z Vacova na Strakonicku. Přesto, že ho pracovní povinnosti táhnou neustále do Prahy, zůstal věrný šumavskému podhůří a posledních 32 let bydlí v Prachaticích.

Co se jeho politické orientace týče, říká: „Já sám jsem politickým vyznáním pravicový liberál. Mnozí tvrdí, že tyto dva pojmy jsou v rozporu. Nejsou. Pro pravicové i liberální vidění světa je nejdůležitějším východiskem svoboda jednotlivce. A svoboda volby znamená samozřejmě také odpovědnost za vlastní rozhodnutí.“ dodává Václav Trojan.

Proč Václav Trojan kandiduje, politické názory a další informace lze najít na osobním webu - www.vaclavtrojan.cz či na facebooku - www.facebook.com/vaclavtrojan.cz