Písečtí Svobodní a extrémní golf

16. 11. 2014

V sobotu 1. listopadu 2014 si členové písecké pobočky Strany svobodných občanů uspořádali zábavné odpoledne s extrémním golfem. Po náročné volební kampani přišlo takové odreagování a pročištění hlavy vhod.

Písečtí Svobodní a extrémní golf

Setkání se neslo v pohodové atmosféře i přátelské rivalitě při golfovém turnaji, který probíhal v netypickém polním prostředí. Po sportovní zábavě následoval diskuzní večer, kde padala témata ohledně současného směrování naší i konkurenční politiky.

Jedním z výsledků diskuze byla snaha dokázat voličům, že fungující konkurenční prostředí je podstatně přívětivější i k sociálně slabým.

Naši političtí soupeři se bojí, že s nástupem konkurence by přišli o moc nad osudy a penězi lidí, a tak tvrdí, že volný trh je asociální a přivedl nás do současné situace. Avšak opak je pravdou. Již přes 10 let (od vstupu do EU) politici svými zásahy ničí svobodný trh a konkurenci. Tvrdí, jak se o sociálně slabé starají a přitom je staví na okraj společnosti. Stále zvětšují jejich počet zvyšováním minimální mzdy, která jim znemožňuje získat práci. Minimální mzda totiž znemožňuje zaměstnat lidi kteří, díky své nezkušenosti a neodbornosti nepřinesou zaměstnavateli zisk alespoň ve výši stále se zvyšující minimální mzdy. Nemohou tedy nikdy začít pracovat a získat praxi.


Chcete vědět více o našich názorech?
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.