Písečák Pavel Hubka byl zvolen předsedou jihočeských Svobodných

24. 12. 2016

Jihočeské krajské sdružení Strany svobodných občanů má nového předsedu. Jsme hrdí, že jím byl zvolen právě Pavel Hubka, dosavadní koordinátor naší písecké pobočky.

Písečák Pavel Hubka byl zvolen předsedou jihočeských Svobodných

Jihočeské krajské sdružení Strany svobodných občanů má nového předsedu, byl jím zvolen Pavel Hubka. Stalo se tak na základě tajného elektronického hlasování všech jihočeských členů Svobodných.

Pavel Hubka je písecký rodák, který se narodil 26. října 1968. Po ukončení studia na píseckém gymnáziu v roce 1988 nastoupil do tehdejšího Agrostavu jako odborný ekonom a později jako samostatný programátor analytik. Práci přerušila na rok a půl povinná základní vojenská služba. Po jejím ukončení znovu nastoupil na své místo, ale od června 1993 začal pracovat v oddělení informačního a datového centra na okresním úřadě v Písku. Od roku 2000 do dnešních dnů pracuje jako regionální technik v oddělení elektronického zpracování dat v jedné nadnárodní společnosti. Je ženatý a má dvě děti.

Členem Svobodných se stal v roce 2013 a od roku následujícího byl jmenován koordinátorem pro Písecko a Milevsko. V roce 2014 se účastnil voleb do zastupitelstva Města Písku jakožto lídr kandidátky píseckých Svobodných.